Xhensila Myrtezaj feston per 1 milion ndjekesit e saj .

Written by on 13/05/2018

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku shumë shpejt presin të bëhen prindër për herë të parë. 

Së fundmi këngëtarja duket se ka bërë përplot 1 milionë ndjekës në Instagramin e saj. 

Një sukses të tillë ajo duket se e ka ndarë me ndjekësit e saj. 

Duket se këtë gjë Xhensila e ka festuar me lule dhe ëmbëlsira, duke falenderuar fansat e saj. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist