WTM London 2021: Industria e udhëtimit takohet ballë për ballë

Written by on 03/11/2021

Sot është dita e tretë dhe e fundit e Word Travel Market 2021 që zhvillohet në Londër. Eventi mirëpriti ekspozues nga më shumë se 100 vende dhe rajone, më shumë se 6.000 blerës të para-regjistruar nga 142 vende dhe profesionistë të udhëtimit nga e gjithë bota. “Mbledhja më e madhe e profesionistëve të industrisë së udhëtimit në botë që nga fillimi i pandemisë është platforma e përsosur për rimëkëmbjen në vitin 2022,” tha organizatori i ngjarjes, Reed Exhibitions.

Eventi përcolli takime të shumta biznesi, intervista dhe konferenca shtypi./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist