Wizz Air sjell avionin e pestë në TIA: Fluturime direkte drejt Barcelonës dhe Köln!

Written by on 24/06/2021

Wizz Air, linja ajrore me rritjen më të shpejtë në Evropë ka njoftuar vendosjen e avionit të 5-të në bazën e saj në Tiranë. Avioni i ri do t’i bashkohet flotës së Wizz Air me bazë në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës.

Ajo do të mundësojë fillimin e fluturimeve direkte nga TIA drejt Barcelonës në Spanjë dhe Köln në Gjermani./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background