Who Is It? me aktorin Olsi Bylyku

Written by on 24/11/2018

Emisioni enigmatik I mbremjes ne Radio Travel

Nen moderimin e nje personazhi te njohur mediatik por qe do te moderoje i maskuar, “Who Is It” do tju ftoje te zbuloni identitetin e nje personazhi te njohur VIP nepermjet

pyetjeve te drejtperdrejta apo indirekte nga moderatori.

Intervista me personazhin VIP rreth deshirave dhe hobi-t e tij do te ngjalle kureshtjen tuaj per te zbuluar identitetin e vertete te personazhit te ftuar

Muzika dhe stili I jetes i viteve 70-80-90 do te jene vija melodike e emisionit dhe e temave qe do te dikutohen gjate tij

Cdo te Marte dhe te Premte ora 19’00 – 21’00 Gjeni “Kush eshte?!” ne Radio Travel?!

 

who is it ?Emisioni i mbremjes ne radio travelLuani me kuicet tona behuni pjese e lojes sone per te gjetur personazhin misterioz teftuar ne emisiontelefononi ne 0694000102 dhe fitoni dhurata nga Kartodrom Tirana dhe Brigada

Publiée par Radio Travel sur Vendredi 23 novembre 2018

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist