Vranësira dhe reshje shiu, si do të jetë moti sot ?

Written by on 23/03/2021

Ditën e sotme territori shqiptar do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash në orët e para të ditës. Sipas MeteoAlb mesdita shton vranësirat duke krijuar mundësi për reshje të pakta. Ndërkohë pasdite dhe në mbrëmje kushtet e motit pritet të përmirësohen.

Temperaturat e ajrit në mesditë do të luhaten deri në 10°C./radiotravel.al 

Things to do in Shimla in monsoon | Times of India Travel


Current track

Title

Artist

Background