Vonesa dhe anulime fluturimesh drejt Italise ne Rinas, acarohen pasagjeret!

Written by on 08/10/2018

 

Disa fluturime te kompanive ajrore qe operojne ne Rinas me destinacion Italine,  jane anuluar ose vonuar paraditen e sotme ne Rinas, duke acaruar pasagjeret, te cilet kane pritur per ore te tera. Sipas te dhenave nga faqja zyrtare ne internet e Aeroportit Nderkombetar “Nene Tereza”, jane anuluar  apo vonuar fluturimet  e disa kompanive drejt  Firences, Venecias, Xhenovas, Romes dhe Riminit. Shkak jane bere problemet teknike ne avionet e disa prej ketyre linjave. 

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist