Vlora cel sezonin turistik!

Written by on 06/05/2018

 

Vlora celi sezonin turistik mbremjen e djeshme me nje sere aktivitetesh interesante ne forme koncertesh. Keto evente do te vijojne deri ne date 14 maj per te pritur turistet vendas e te huaj ne qytetin bregdetar qe kete vit do te shenojne rritje te ndjeshme. Hotelet ne pjesen me te madhe te qytetit jane rezervuar nderkohe qe turistet e huaj me numer me te larte pritet te jene italiane, polake e cek. Nismat e marra ne infrastrukture dhe sherbim kete vit pritet te sjellin nje rekord turistesh ne Vlore.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist