Vjena pret FerienMesse 2019!

Written by on 10/01/2019

Vjena pret FerienMesse 2019!

Nis ne Vjene FerienMesse, panairi me i rendesishem i turizmit ne Austri qe
do te mbledhe perfaqesues te sektorit dhe kompani te turizmit nga e gjithe
bota per tu bere pjese e eventit. Turizmi i biznesit dhe leisure do te jene
tematikat kryesore te ketij edicioni te panairit. Mbi 800 ekspozitore nga 70
vende, perfshire dhe Shqiperine jane pjesmarres te eventit qe do te vijoje
deri ne date 13 janar. Pjesmarresit do te prezantojne destinacionet me
popullore per sezonin turistik 2019 , produktet e tyre turistike dhe do te kene
mundesine e bashkepunimeve me partnere te tjere.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist