Vjen në jetë pretendenti i shtatë i fronit mbretëror anglez!

Written by on 07/05/2019

 

 

Princ Harry është bërë baba për herë të parë. Meghan Markle, bashkëshortja  e tij ka sjellë në jetë një djalë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Pallati Mbretëror me anë të një njoftimi zyrtar. Bebi mbretëror ka ardhur në jetë në orët e para të datës 6 maj. Princi i porsalindur , është  I pari me gjak afrikano-amerikan nga familja Windsor dhe i shtati në vijën e trashëgimisë për fronin britanik.

LONDON, ENGLAND – MARCH 11: Prince Harry, Duke of Sussex and Meghan, Duchess Of Sussex attend a Commonwealth Day Youth Event at Canada House on March 11, 2019 in London, England. The event will showcase and celebrate the diverse community of young Canadians living in London and around the UK. (Photo by Karwai Tang/WireImage)


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist