Viti 2019 nje sukses per turizmin e blerjeve, Spanja me e preferuara!

Written by on 22/11/2018

Viti 2019 do te jete teper i suksesshem per sa i perket turizmit te blerjeve. Sipas nje studimi te fundit te bere nga Cimb Investment Bank ne Europe dyqanet do te jene perfitues te medhenje te vizitave turistike nga ana e vizitoreve nga vende te ndryshme te botes. Vendet me popullore te turizmit te shoping ne kontinent per vitin e ardhshem do te jene Spanja, Italia, Gjermania dhe Austria.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist