Vijojne lekundjet e termetit ne vend

Written by on 06/07/2018

Vijojne lekundjet e termetit ne vend

Mesnaten e kesaj te premteje jane shenuar 3 termete te reja, dy ne harkun e 3 minutave ne Adriatik dhe ne zonen perreth Gjirit te Lalzit, konkretisht 49 dhe 51 minuta pas mesnates dhe me magnituda 4.3 dhe 3.7, ndersa lekundja e oreve te para te mengjesit eshte regjistruar ne oren 5:51 me magnitude 3.1. Lekundja me e fuqishme ka qene ajo e rene ne Adriatik, por edhe pse eshte ndjere nga qytetaret, gjithsesi nuk ka shkaktuar deme.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist