Videolove Filterable Videos


Create your video gallery in a snap!


This theme comes with the Qantumthemes Videolove plugin, to create beautiful video galleries with filters, and is totally customizable in colors, columns and more! Check out the amazing videolove gallery here… and to create it, you just need the “videolove” shortcode!


Ana Lika nuk le gje pa thene ne Pop Sugar

Pop Sugar

E ftuar ne emisionin e drejtuar nga gazetari i Show Bizz-it Ronaldo Sharka ne bashkemoderim me Ksenja Shoshaj, aktorja dhe vajza e Show Bizzit, Ana Lika u ktheu pergjigje shume pyetjeve per shume personazhe te njohur te muzikes dhe Show Bizz-it shqiptar
Gent Fatali ne Pop Sugar

Pop Sugar

Kengetari i njohur nga Kosova Gent Fatali ishte sot i ftuar ne emisioni Pop Sugar te moderuar nga Ronaldo Sharka dhe Ksenja Shoshaj. Mes shume ndodhive ne emision, qe nga dollia me raki, transformimi ne rap i kengeve te njohura shqiptare, puthja me moderatoren e emisionit, vajza qe deklaroi se kishte nje femije me kengetarin, […]
Dorela Lazaj, një “Dordolet’s” për t’u pasur zili!

Travel Club

Dorela Lazaj, një “Dordolet’s” për t’u pasur zili! Sa herë keni përdorur kartat e kreditit si shënjues librash?! Besojmë shumë shpesh. Tashmë për këtë ka menduar Dorela Lazaj, është një vajzë që të mbush me pozitivitet, plot energji dhe për më tepër jahstëzakonisht e sinqertë kur na tregon se ideja për të sjellë këto  “shënjues […]
Vera ime WOW! Rikthehet Coca-Cola Summer Festival!

Travel Club

Vera ime WOW! Rikthehet Coca-Cola Summer Festival! Më 25 Korrik starton në edicionin e dytë Coca-Cola Summer Festival. festa më e madhe e muzikës në Sheshin Skënderbej. Erla Qenanaj nga Coca-Cola ishte sot ne Travel Club dhe na ftoi te gjitheve ne super eventin e 25 korrikut ne Sheshin Skenderbej, nga ora 20:00 deri ne […]
Adria Airways rrit floten, behet kompania ajrore me e madhe ne Ballkan!

Travel Club

Adria Airways rrit floten, behet kompania ajrore me e madhe ne Ballkan!   Adria Airways shton numrin e avioneve ne floten e saj duke u bere kompania ajrore me e madhe ne Ballkan. Lajmin e dha ekskluzivisht per Radio Travel Christian Schneider, drejtor marketingu i kompanise dhe drejtoresha e shitjeve Brigita Pungarcic qe ishin te […]
Sa te sigurte jane turistet kete sezon veror ne Shqiperi!

Travel Club

Sa te sigurte jane turistet kete sezon veror ne Shqiperi!   Emisioni Travel Club sot foli per per turizmin e kesaj vere, sigurine dhe cilesine e sherbimit! Sa jemi permiresuar dhe sa pune na duhet per te bere ne kete drejtim !? Ne studion e Travel Club e ftuar ishte Keshilltarja e Ministrit te Turizmit […]
Shqiptarët sigurojnë makinën, më pak jetën dhe shëndetin!

Travel Club

Shqiptarët sigurojnë makinën, më pak jetën dhe shëndetin!   Shëndeti juaj dhe i familjes tuaj është pasuria më e çmuar, të cilën gjithkush shpreson ta ketë për të gjithë jetën, por jo gjithmonë është e mundur të ndodhë kështu. Të gjithë jemi të ekspozuar ndaj sëmundjeve dhe rreziqeve të tjera të cilët kërcënojnë shëndetin dhe […]
Anila Hetoja:….po ku ka si drita e diellit!

Travel Club

Anila Hetoja:….po ku ka si drita e diellit!   Anila Hetoja, është një vajzë shumë e talentuar ne pikture dhe Interior Desing. Sot ishte e ftuar ne emisionin e paradites Travel Club në një intervistë me moderatoren Ada Bileri, ku foli për pasionin e saj, pikturën dhe vecanërisht për profesionin që ushtron aktualisht Interior Design. […]
Nje “Craft” ne dite mban doktorin larg!

Travel Club

Nje “Craft” ne dite mban doktorin larg!   Neser tek Pazari I Ri ne Tirane mund te kaloni nje mengjes ndryshe pasi CreativeMornings​ sjellin nje event shum interesant! ZEJTARIA është tema e muajit qershor e CreativeMornings​. Në 180+ qytete nga 65 vende të botës do të flitet rreth kësaj teme e në Tiranë do të […]
Qyteti më i ri në vend “Start-Up City”!

Travel Club

Qyteti më i ri në vend “Start-Up City”!   Studentë nga Fakulteti i Ekonomisë në “Universitetit Metropolitan Tirana” në bashkëpunim me studentë të Fakultetit të Ekonomisë të “Universiteti Tiranes” sjellin kete here  një projekt të ri “Start-Up City”,projekt i cili do të krijojë një qytet idesh dhe do të bëjë të mundur vitalizimin e bizneseve […]
Shqiptaret njerezit me pozitive ne Ballkan

Travel Club

Shqiptaret njerezit me pozitive ne Ballkan   Yogi Shivakhanda, mesuesi idian i yogas, i pranishem ne studion e Travel Club, foli per disiplinen e Yogas dhe per udhetimet e tij shpirterore ne te cilat ftoi t’i bashkohet kushdo qe dashuron kete disipline. Z.Yogi Shivakhanda ka drejtuar nje prej venteve te fundjaves ne kryeqytet, dhe u […]
Kush tha që Dhërmiu është “i kripur”….!

Travel Club

Kush tha që Dhërmiu është “i kripur”….!   Emisioni Travel Club sot beri nje guide te eventeve me te nxehta e me te embla te kesaj vere qe zhvillohen kryesisht ne bregdet por jo vetem. Nje prej ketyre eventeve eshte dhe Mjalt’Fest Dhërmi i cili do të zhvillohet në Dhërmi në datat 7 dhe 8 […]
Dita e Muzikës nuk kalon pa zhurmë në Tiranë

Travel Club

Dita Botërore e Muzikës më 21 Qershor do ta gjejë kryeqytetin me një super event muzikor e të veçantë në ambientet e Bunkart1 të quajtur “Bunk’Music”. I ftuar sot ne studion e emisionit Travel Club në Radio Travel, Z. Ergys Gezka nga Qendra Ura, organizatore e eventit , na foli për detajt e  eventit të […]
Adriano Çelentano në Teatrin  Hapur të Tiranës…!!!

Travel Club

“Amfiteatri i Tiranës, në 20 ditët e para pas hapjes nga rikonstruksioni që i’u bë, është kthyer në ambjentin më të frekuentuar dhe relaksues për kryeqytetasit! Ka tejkaluar cdo pritshmëri”- , u shpreh Drejtori Artistik i Amfiteatrit të Liqenit të Tiranës, Z.Arjan Sukniqi, i ftuar sot në emisionin Travel Club.   Teatri ka një ndikim […]
Qeshni dhe ulerisni pa arsye….ne Yoga Fest 2018

Travel Club

Kur je vetem nuk uleret dot se ke merak qe po te quajne te luajtur mendsh por ne grup çdo gje eshte e mundur. Te gjithe kemi nevoje te çlirojme ngarkesat e krijuara gjate jetes dhe Yoga kujdeset edhe per kete aspekt te njeriut, keshtu u shprehen oragnizatoret e ketij eventi simpatik, Armand Shkembi dhe […]
“Vajza”  duhet ti japin gaz…

Travel Club

“Vajza”  duhet ti japin gaz… E ftuar ne studion e Travel Club regjisorja Elkjana Gjipali, foli për filmin e saj të tretë me metrazh të shkurtër “Vajzat”. Skenariste dhe regjisore Eljkana Gjipali flet për filmin e saj dhe mesazhet që përcjell për shoqërinë tonë. Në mesazhin filmit ajo tregon se ajo çfarë përcillet përmes tij […]
The Animals on Radio Travel

Travel Rock

The Animals on Radio Travel

Current track

Title

Artist