Vendet e reja me popullore sipas Tripadvisor!

Written by on 05/09/2018

 

Si pjese e Travellers’ Choice Awards te pervitshme, TripAdvisor ka shpallur pese qytetet e para europiane, popullariteti i te cilave do te rritet shume shpejt. Pasi studioi rezervimet e fundit te perdoruesve, faqja e udhetimeve arriti ne perfundimin se Gdańsk ne Poloni rrembeu vendin e pare si nje nga destinacionet me te kerkuara per pushime kete vit. Pas saj renditet Riga ne Letoni, Rovinj ne Kroaci, Nerja ne Spanje dhe Katania ne Itali.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist