“Vend befasues i Ballkanit”, blogu i turizmit vëmendje të veçantë ndaj Ksamilit!

Written by on 22/02/2021

Fotografja dhe blogerja e udhëtimeve, Julia Berkuta i ka kushtuar një hapësirë të veçantë Ksamilit në faqen e njohur turistike MagnificientWorld. Në shkrimin  e saj ajo e rekomandon Ksamilin si një destinacion që duhet vizituar nga të gjithë.

Ksamil

Sipas saj, plazhet në Shqipëri janë disa nga më të mirat në botë dhe veçanërisht plazhet e Ksamilit. Në blog, Julia diferencon Plazhin e Manastirit, Butrintin dhe Syrin e Kaltër, por nuk lë pa përmendur as njerëzit, ushqimin e freskët dhe klimën./radiotravel.al 

 

Artikullin origjinal e gjeni duke klikuar këtu


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist