Vas Travel Workshop, një sukses !

Written by on 04/05/2019

 

 

Vas tour  Operator organizoi diten e djeshme  ngjarjen me te madhe ne industrine e turizmit  “Vas Travel Workshop”. Kjo ngjarje sipas organizatoreve dhe pjesmarreseve te cilet ndane me Radio Travel impresionet e tyre, i kaloi te gjitha pritshmerite ne  promovimin e destinacioneve me te kerkuara nga turistet shqiptare. Mundësitë e promovimit dhe shitjet erdhen nga 30 ekspozues të vendeve të ndryshme si: Turqia, Egjipti, Greqia  e Maqedonia. Workshop-i u organizua në mjediset e “Premium Beach Hotel” ne Durres dhe u ndoq nga afer nga 300 agjenci shqiptare dhe afro 30 agjenci nga Kosova. Mbremja gala e ketij eventi pas ores 20:00 kishte rezervuar shume surpriza per pjesmarresit ku u dhuruan plot 15 paketa pushimesh.

Image may contain: 15 people, indoor

Image may contain: 1 person, screen, living room and indoor

Image may contain: 2 people, indoor

Image may contain: 3 people, people sitting and people standing

Image may contain: 4 people

Image may contain: 3 people, people sitting

Image may contain: 4 people, people smiling, people sitting

Image may contain: sky, ocean, tree and outdoor

Image may contain: indoor

Image may contain: one or more people and indoor


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist