Vas Tour me surpriza dhe oferta gjate dy diteve te Panairit !

Written by on 05/04/2019

Sot ne ambientet e ExpoCity Albania zhvillohet Panairi Nderkombetar i Turizmit, Tirana 2019! Nje prej operatoreve me te medhenj ne vend Vas Tour, prezantoi ofertat qe mund te perfitoje cdo visitor gjate dy diteve te Panairit. Ne nje lidhje te drejtperdrejte me Radio Travel, Kordinatori i Marketingut prane Vas Tour, Z.Andi Gorenca u shpreh se eshte momenti i duhur per te rezervuar pushimet! Me tej ai shpjegoi se Vas Tour ofron 5% ulje per cdo rezervim te bere sot dhe neser per destinacionet Antalya, Sharm el Sheikh dhe Hurghada. Gjithashtu Z.Gorenca ftoi te gjithe vizitoret qe te behen pjese e “Happy Hour” qe Vas Tour organizon pasditen e 5 prillit ne oren 18:00, per te shijuar, muzike live, fingerfood dhe per t’u bere pjese e nje shorteu per te fituar dhoma falas ne destinacionet verore me IN te momentit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist