Valencia, qyteti me i mire europian per t’u vizituar me femijet!

Written by on 24/04/2018

Valencia, qyteti me i mire europian per t’u vizituar me femijet!

Valencia eshte shpallur qyteti me i mire europian per t’u vizituar me femijet ne vitin 2018. Destinacioni turistik ne bregun lindor te Spanjes, eshte cilesuar ideal per femijet. Vleresimin e ka bere websitti i specializuar per udhetimet turistike per femije Bimboinviaggio. Sipas nja artikulli te fundit pushimet familjare ne Valencia jane zgjedhja me e mire kete vit pasi femijet atje  mund te perjetojne pervoja te larmishme, duke filluar nga eksperimentet shkencore tek joga, duke kaluar me pas te zbulimi i ekosistemit detar dhe lojerat e pafundme.

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist