Vajza e Donald Trump ka vizituar Butrintin, por askush nuk e ka njohur!

Written by on 22/09/2021

Ivanka Trump, vajza e ish-Presidentit të SHBA-ve Donald Trump këtë verë zgjodhi Shqipërinë për të pushuar. Eksperti i turizmit, Auron Tare tregoi se Ivanka ndodhej në Shqipëri në muajin korrik në një vizitë private, ku ka qëndruar për 6 ditë.

Tare tregon se Ivanka Trump përshkoi me jaht të gjithë vijën bregdetare shqiptare. Sazani, Porto Palermo, Qeparoi dhe Butrinti ishin disa nga vendet që Ivanka vizitoi, bën të ditur Auron Tare./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist