Ushqimet qe pastrojne organizmin!

Written by on 21/11/2018

Problemet gastrointestinale janë shumë të përhapura dhe kjo ndodh për faktin se shumica e njerëzve hanë ushqime të pashëndetshme, të thata dhe që duan një kohë të gjatë për t’u tretur.Organizmi duhet të pastrohet nga mbeturinat dhe toksina në mënyrë që të parandalohen probleme e semundje dhe të jetoni shëndetshëm. Ekspertet keshillojne disa ushqime qe ju ndihmojne te pastroni organizmin. Ato jane Perimet me gjethe të gjelbër; Hudhra; Aloe vera; Molla dhe uthulla e mollës; Drithërat; Çaji jeshil dhe Limoni.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist