Ushqimet qe duhet te evitojme per te mos u plakur para kohe!

Written by on 19/04/2018

Ushqimet qe duhet te evitojme per te mos u plakur para kohe!

Ne organizem pasqyrohet kultura jone e te ushqyerit dhe per kete duhet te kemi kujdes se çfare hame apo pijme, ne te kunder do te gjejme veten te plakur para kohe. Ariel Ostad, dermatologe me fame boterore rendit ne faqen e internetit “Health” 10 prej ushqimeve dhe pijeve qe favorizojne plakjen e lekures duke na bere te dukemi me te vjeter nga ç’jemi. Ato jane limonatat, pijet energjike, mishi i kuq, speci i kuq, qoftet dhe sallamrat, kripa e tepruar, mishi i skuqur, alkooli dhe embelsirat.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist