Ushqimet me te mira? Ato te stines!

Written by on 25/10/2018

 

Ne keto dite vjeshte eshte mire qe te fokusoheni me shume vetem ne disa lloje ushqimesh.Vitaminat me te mira qe mund te  merrni eshte te ushqeheni me fruta dhe perime te ndara sipas stines. Ka shume ushqime tipike te ketij sezoni qe luajne rol dhe jane kyçe per shendetin. Disa prej propozimeve te eksperteve ne lidhjem e ushqimet qe duhet te konsumoni kete periudhe jane kungulli, patatet, kerpudhat, geshtenjat, hurmat, rrushi, arrat, rrepat, kastraveci dhe sheget.

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist