Udhetimet jashte Europes, ja destinacionet me te preferuara!

Written by on 02/04/2018

Udhetimet jashte Europes, ja destinacionet me te preferuara!

 

Europianet kete vit do te udhetojne edhe me shume jashte kontinentit. Sipas te dhenave te fundit qe sjellin agjencite europiane te turizmit destinacione si Meksika dhe Malajzia do te jene ne krye te preferencave per sa i perket vendeve me cmimet me e mira per udhetimet me rreze te gjate. Cape Town, Kankuni, Karaibet, Havana apo Kuala Lumpur do te mbeten ne hartat e turisteve europiane si vende teper te bukura por edhe te lira kete vit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist