Turqia kalon Spanjen dhe Greqine, destinacioni me i preferuar i kesaj vere!

Written by on 26/04/2018

Turqia kalon Spanjen dhe Greqine, destinacioni me i preferuar i kesaj vere! 

Turqia mund te superoje Spanjen dhe Greqine per tu shpallur destinacioni me i preferuar i kesaj vere. Parashikimin e ka dhene operatori prestigjoz Thomas Cook qe ka theksuar qe edhe pse per momentin ne vend te trete , Turqia do te zere vendin e pare shume shpejt ne destinacionet me te kerkuara te veres 2018. Kjo ne saje te rezervimeve qe turistet nga e gjithe bota kane bere deri me tani per pushime ne Turqi. Shitja e paketave per destinacionin Turqi ka pasur rritje me 84% ne krahasim me vitin e kaluar. Cmimi i mire i kombinuar me cilesine e sherbimit jane arsyet pse ky sezon turistik do te shkelqeje per Turqine.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist