“Turkish Airlines” bëhet lider në volumin evropian të fluturimeve!

Written by on 17/02/2021

Turkish Airlines është bërë transportuesi më i madh i Evropës nga volumi i fluturimeve. Transportuesi ka tejkaluar gjigantë si Lufthansa, British Airways dhe Ryanair përsa i takon numrit të fluturimeve gjatë javës 8-15 shkurt. Renditja vjen ndërsa linjat ajrore evropiane qëndrojnë në letargji mes kontrolleve të rrepta kufitare në të gjithë kontinentin.

Image result for turkish airlines

Turqia është një nga të paktat vende në botë që ende lejon vizitorët të hyjnë pa karantina të rrepta./radiotravel.al

Tagged as

Current track

Title

Artist

Background