Turizmi në Shqipëri ende në krizë, vaksina vonon “rikuperimin”!

Written by on 24/02/2021

“Kufizimet dhe mosvaksinimi do të rëndojnë turizmin”, i këtij mendimi është Kryetari i Shoqatës së Hoteleri-Turizmit, Zak Topuzi. Në një prononcim për mediat Zoti Topuzi shprehet se perspektiva e turizmit për t’u rimëkëmbur gjatë këtij viti është e zymtë dhe mund të flitet për një rikuperim vetëm në 2022-in.

Zak Topuzi: Çfarë pritet të ndodh me turizmin këtë vit! – Radio Kontakt  89.3Mhz

Turizmi rajonal dhe patriotik do të dominojnë edhe këtë vit sipas Z. Topuzi./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background