Turistët shijojnë diellin dhe kafen pranë Kanalit të Madh të Venecias!

Written by on 09/06/2021

Pronarët e lokaleve në Venecia më në fund po shohin një dritë jeshile. Me lehtësimin e kufizimeve në maksimum, baret dhe restorantet janë hapur duke mirëpritur një fluks të lartë pushuesish. Me vendimin e fundit nga autoritetet në Itali, rajoni i Venetos u kthye në një zonë të bardhë.

Lehtësimi i kufizimeve u ka dhënë sipërmarrësve lokalë shpresën se gjërat do të kthehen gradualisht në normalitet./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist