Turistët preferojnë Qafë-Shtamën

Written by on 10/07/2019

Parku kombëtar i Qafë-Shtamës ka tërhequr këtë sezon turistik vëmendjen e turistëve vendas dhe të huaj. Parku ditët e fundit është vizituar nga një numër i lartë vizitorësh. Turistët e apasionuar pas çiklizmit preferojnë masivin pyjor të parkut . Ata e shohin të gjithë zonën si destinacionin e duhur për ecje në terrenet e thyera si dhe për kamping.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist