Tunizia dhe Egjipti, nder destinacionet me premtuese te 2019!

Written by on 10/11/2018

Tunizia dhe Egjipti rikthehen ne listat e destinacioneve me premtuese turistike per vitin 2019 pasi sipas portalit te udhetimeve Vologratis jane nder destinacionet me rritjen me te madhe te rezervimeve ne krahasim me vitin 2017. Konkretisht Tunizia ka nje rritje me 400% ndjekur nga Maldivet, Barbados, Algarve dhe Turqia. Klasifikimin e vijojne Egjipti, Polonia, Uzbekistani, Peruja dhe Jordania.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist