Tufa me dollare  per Jennifer Lopez !

Written by on 18/05/2018

Është 48-vjeçare dhe vazhdon të jetë në një super formë fizike duke u bërë kështu një nga divat më në zë të Hollywood-it.

Jennifer Lopez, së fundmi ka premtuar të lancojë klipin e saj të ri me titull “Dinero” në bashkëpunim me Cardi B dhe Dj Khaled.

Ndonëse titulli i këngës lidhet me paratë këtë fakt J.Lo ka vendosur ta promovojë edhe me një postim në Instastory.

Në foto shihen tufa me dollarë ndërsa si mbishkrim J.Lo ka shkruar Dinero, si titullin e këngës që do të lancojë së shpejti.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist