Tripadvisor: Qytetete europiane, me te preferuarat per festat e fundvitit!

Written by on 25/11/2018

Disa nga vendet me te mira per te kaluar pushimet ne kohe festash gjenden ne  Evrope sipas Tripadvisor. Praga piktoreske eshte cilesuar si nje nga vendet me te mira ne bote per te kaluar Krishtlindjet tani qe atmosfera e tregjeve festive atje eshte bere teper terheqese. Destinacione te tjera pjese e listes se sugjeruar se fundmi nga websiti i udhetimeve jane Brukseli, Edinburgu, Parisi, Londra, Berlni dhe Amsterdami.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist