Tregu festiv ne aeroportin e Mynihut mbush 20 vjet!

Written by on 23/11/2018

Tregu i Krishtlindjeve ne aeroportin e Mynihut feston kete vit pervjetorin e 20 dhe per kete arsye organizatoret kane menduar te sjellin nje edicion special. I kthyer tashme ne nje event unik “Christmas and Winter Market” ne aeroportin e Mynihut kete fundvit do te ofroje mbi 44 shtepiza druri qe do t’i bejne nisjet dhe mberritjet e udhetareve me festive duke ofruar produkte te ndryshme dhe plot mundesi per dhurata. Nderkohe gjate fundjavave ne treg do te organizohen edhe evente te ndryshme live qe do te argetojne vizitoret dhe udhetaret.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist