Traveller propozon destinacionet me te mira per 2019

Written by on 21/09/2018

 

Traveller, websiti popullor i turizmit ka bere nje studim dhe artikull interesant ne lidhje me destinacionet me te mira per tu vizituar gjate veres se vitit te ardhshem. Pasi kemi lene pas nje sezon te ngarkuar me udhetime Traveller sugjeron paraprakisht vendet te cilat bejme mire ti vizitojme ne veren e 2019. Ne vend te pare renditet  Franca ndjekur nga Afrika e Jugut, Peruja, Spanja, Korea e Jugut, Rusia, Kili, Zvicra, Kanadaja dhe Irlanda.

 

 

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist