Travel+Leisure: Java ne Indonezi, ishujt me te mire per 2018

Written by on 12/07/2018

Travel+Leisure: Java ne Indonezi, ishujt me te mire per 2018

 

Per çdo vit, Travel + Lesure prezanton nje liste me renditje te hoteleve, qyteteve, linjave te anijeve te udhetimit, ishujve e kategori te tjera te udhetimeve dhe zgjedh disa si “me te mirat ne bote”.Gjate ketij viti, ishujt Java ne Indonezi jane zgjedhur si me te miret ne bote per 2018-en.Renditja eshte bazuar ne rezultatet e nje sondazhi me lexuesit, ku udhetaret vleresojne pervojat e tyre te udhetimit. Me pas  renditjen e vijojne Bali, Maldivet, Palawan, Mauritus, Paros dhe Galapagos.

java indonesia


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist