TRAVEL ROCK

0 0

Travel Rock’s going Untuned

Ne Travel Rock, te merkuren ishte ne nje interviste live kantautori amerikan William Ferguson! Virtuoz ne muzike, ai luan kitarre dhe po ashtu kendon ne banden “The Untuned”, te cilen e themeloi pak vite perpara! Deri tani numeron 29 kenge dhe 2 albume! Eksperimentues ne zhanre, po punon per albumin e ri te cilin do […]

0 0

Travel Rock with Mike Warren

  Kete te merkure ne Travel Rock , Visari zhvilloi nje bisede telefonike me kantautorin amerikan Mike Warren. Mike Warren eshte nje Indie Artists me nje sere punesh muzikore Me poshte intervista e ketij episodi Travel Rock ne Radio Travel

0 0

Travel Rock me Theo Napoloni (Crossbones)

  Kete te merkure ne mbremje ne episodin e rradhes ne emisionin “Travel Rock” te drejtuar nga Visar Bilali , ishte i ftuar bateristi i grupit Heavy Metal shqiptar Crossbones me disa albume dhe shume koncerte neper Europe, Theo Napoloni

0 0

Redon Makashi: “Është shumë e vështirë të merren vesh shqiptarët me shqiptarët”

  ”Është shumë e vështirë të merren vesh shqiptarët me shqiptarët”, kështu u shreh këngëtari i famshëm Redon Makashi në një intervistë live për emisionin e cdo të mërkure “Travel Rock”, në Radio Travel. Gjatë intervistës me moderatorin karizmatik Visar Bilali, këngëtari zbuloi planet e muajve të ardhshëm të 3 Musketjerëve dhe koncertet që do […]Current track

Title

Artist

Background