“Tour Radar” rendit Himaren ne krye te destinacioneve me te mira kete vere!

Written by on 28/04/2018

“Tour Radar” rendit Himaren ne krye te destinacioneve me te mira kete vere!

 

Shqiperia turistike vazhdon jehonen e saj ne faqet  online te revistave  Evropiane qe promovojne turizmin ne bote.Kete radhe  “Tour Radar” radhit Himaren destinacionin numer nje per t’u vizituar kete vere.Nder 16 destinacionet me te preferuara lihen menjane Parisi dhe Londra dhe sugjerohet Shqiperia me bregdetin e saj.Ky nuk eshte vleresimi i pare qe behet per bukurite tona natyrore dhe mundesine qe ato te jene ne axhenden e vizitoreve.Veç bregdetit, keshillohen pushime edhe ne zonat malore te vendit.  Kryesisht Thethi dhe Valbona, por edhe vende te tjera si Dardha e Korçes apo Voskopoja.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist