Tiranë, tërmet i magnitudës 5,2

Written by on 04/07/2018

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Tiranë, në orën 11:02 të paradites së të mërkurës.

 

Epiqendra e tërmetit ishte 31 km në veriperëndim të Tiranës.

Lëkundjet janë ndjerë edhe në Vlorë, Durrës dhe Fier.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist