Tia konfirmon 15 fluturime për këtë të hënë

Written by on 25/01/2021

Aeroporti ndërkombëtar i tiranës njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e sotme janë 15. Disa nga destinacionet kryesore janë stambolli, beogradi, vjena, bolonja, bari, bergamo, milano dhe piza. Si gjithnjë pasagjerët duhet të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi, shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në bashkimin europian, nënshtetasit evropianë dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhëtimit, sipas vendeve pritëse.


Current track

Title

Artist

Background