TIA konfirmon 13 fluturimet për këtë të shtunë

Written by on 13/03/2021

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ka konfirmuar 13 fluturime për ditën e sotme.  Përpara çdo udhëtimi pasagjerët duhet të kontaktojnë kompanitë ajrore dhe shtetet pritëse për të qenë të informuar mbi rregullat e karantinës dhe detyrimin për të qenë të vaksinuar apo jo.

File:Tirana Airport, terminal building.jpg - Wikimedia Commons

Vendosja e maskave dhe respektimi i protokolleve të higjienës janë të detyrueshme. Listën e plotë të udhëtimeve të konfirmuara e gjeni në faqen zyrtare të Aeroportit Nënë Tereza në Facebook./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist