TIA bën lajmërim për të gjithë udhëtarët që duan të fluturojnë drejt Hollandës.

Written by on 16/09/2021

Aeroporti ‘Nënë Tereza’ vjen me një njoftim të rëndësishëm për të gjithë qytetarët që do të udhëtojnë nga Tirana drejt Holandës.

Në njoftim thuhet se pasagjerët shqiptarë duhet të plotësojnë disa kushte për të udhëtuar drejt Holandës. Së pari, të gjithë pasagjerët duhet të jenë të vaksinuar me një nga këto vaksina si: Astra Zeneca, Pfizer, Johnson & Johnson, Moderna, Sinopharm dhe Sinovac; si dhe të paraqesin një test PCR ose antigen të shpejtë.

Këto masa vijnë në kuadër të frenimit të rasteve në rritje me Covid-19.

Radio Travel.al


Current track

Title

Artist

Background