Thethi, arsyet pse ky destinacion është i preferuari i turistëve në të gjitha stinët!

Written by on 09/11/2021

Parku Kombëtar i Thethit rezulton të jetë një ndër destinacionet më të vizituara në muajt shtator-tetor dhë nëntor. Turistët vendas, por edhe ata të huaj zakonisht i drejtohen Thethit gjatë fundjavave.

Peisazhi, ajri i pastër , terreni malor dhe ushqimi i mirë janë disa nga arsyet që turistët e zgjedhin këtë destinacion zakonisht për një pushim dy-ditor./radiotravel.al


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist