“Theculturetrip” Shqiperia eshte nje perle ballkanike e kultures

Written by on 21/03/2018

Faqja e njohur turistike “Theculturetrip” i ka kushtuar nje artikull Shqiperise turistike duke u ndalur vecanerisht tek qyteti i Beratit. Kalaja e qytetit, Muzeu Onufri, Kisha e Shen Triadhes dhe lagjia Mangalem jane atraksionet kryesore qe permenden ne artikull. Sipas reportazhit Shqiperia eshte nje perle ballkanike e kultures qe duhet zbuluar patjeter nga turistet.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist