Terminali i ri i pasagjereve ne portin e Vlores gati ne dhjetor!

Written by on 05/11/2018

Terminali i ri i pasagjereve ne portin e Vlores pritet te perfundoje ne muajin dhjetor te ketij viti. Drejtori i Portit te Vlores tha se fundmi se punimet po ecin me ritme te shpejta. Me nje siperfaqe dhe kapacitet 6-fish me te madh se terminali aktual, terminali do te sjelle ne Portin e Vlores nje standard te larte sherbimi tek udhetaret. Ne terminalin e ri do te kete shtim te sherbimeve, qe do te bejne te mundur edhe perballimin e fluksit gjate sezonit te veres.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist