Temperatura nën zero, shkretëtira mbulohet nga bora!

Written by on 11/01/2020

Një pjesë e madhe e Arabisë Saudite është mbuluar nga bora të premten, veçanërisht në rajonet veriperëndimore. Temperaturat kanë rënë nën 0 gradë celcius në disa pjesë, ndërsa zyra e Metereologjisë së Arabisë Saudite u ka bërë thirrje banorëve të qëndrojnë në mjedise të ngrohta dhe të shmangin  zonat e izoluara. Autoriteti i Përgjithshëm i Meteorologjisë ka paralajmëruar gjithashtu nisjen e disa stuhive të reja.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist