Telemundo: Shqiperia, nje nder destinacionet me mahnitese ne bote!

Written by on 03/12/2018

Nje nga mediat me te njohura ne Spanje, Telemundo, permes nje artikulli te fundit fton spanjollet anembane botes qe te vizitojne Shqiperine, xhevahirin e Ballkanit. Sipas tyre, eshte nje nga destinacionet me te mahnitshme ne bote. Vetem vitin e kaluar, turistet jane rritur me 20% ne Shqiperi sipas Telemundo. Kryeqyteti i Tiranes, Apollonia, Parku Kombetar i Valbones dhe Liqeni i Komanit jane vleresuar destinacionet shqiptare me interesante per tu vizituar vec faktit qe vendi ka nje histori te pasur. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist