Telefoni i palosshem i Samsung, ja si do te quhet dhe cili do te jete cmimi!

Written by on 17/11/2018

Kompania koreano-jugore, Samsung, prezantoi telefonin e palosshem pak dite me pare. Media koreane “Yonhap” thote se kompania do ta hedhe ne treg qe ne mars te vitit 2019. Po e njejta media thote se telefoni do te quhet “Galaxy F”, dhe se çmimi i tij do te jete plot 1770 dollare. Ideja e nje telefoni qe paloset eshte qe te kesh nje tablete qe mund ta palosesh e ta futesh ne xhep. Se sa do te pelqehet nga bleresit, e sidomos me ate çmim, mbetet per t’u pare ne te ardhmen.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist