Te gjithe ne panik per varsen e kengetares ! 

Written by on 24/05/2018

 

Ariana Grande ka emocionuar publikun në “Billboard Music Awards” me performancën e saj të “No Tears Left to Cry” edhe pse askush nuk e ka vënë re incidentin që i ndodhi në skenë.

Këngëtarja 24-vjeçare gjatë kërcimit ka humbur varësen e saj me diamantë 45 karatë me vlerë 169 mijë dollarë. E gjithë skuadra e saj kanë rrethuar skenën dhe u vunë në kërkim të bizhuterisë së shtrenjtë para se dikush ta vidhte.

Fatmirësisht për Ariana-n varësja e gjet në një cep të skenës jo shumë larg saj dhe i është dorëzuar menjëherë nga trupërojet e saj.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist