Nga sot Italia futet nën bllokim të rreptë

Duke filluar nga sot një pjesë e madhe e rajoneve në Itali do të rimbyllen. Shkak është bërë rritja e ndjeshme e kurbës së infeksionit me Covid-19. Në zonat si Roma, Lombardia, Milano, Piemonte, Veneto dhe Emilia-Romagna do të mbyllen të gjitha shkollat dhe dyqanet. Restorantet do të funksionojnë vetëm me porosi ndërkohë që lëvizja […]


Current track

Title

Artist