Swedish Nomad: 15 arsyet qe e bejne Shqiperine unike!

Written by on 18/06/2018

Swedish Nomad: 15 arsyet qe e bejne Shqiperine unike!

Shqiperia konsiderohet, por edhe sugjerohet nga shume media te huaja, nje nder destinacionet qe duhet vizituar gjate 2018. Blogu i famshem i udhetimeve Swedish Nomad ka renditur 15 fakte nga Shqiperia, te cilat jane unike dhe veshtire se mund t’i gjesh ne vendet e tjera. Fakti qe territori i Shqiperise eshte me se shumti malor, qe vendi ka kuzhine te mrekullueshme, qe ka nje shumllojshmeri bimesh e lulesh, qe eshte promovuar ne mediat me prestigjoze si destinacion turistik dhe qe ka nje mikpritje per tu vleresuar jane nder arsyet qe blogu liston si ato kryesoret te cilat e bejne Shqiperine nje vend unik per tu vizituar.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist