Suita moderne brenda avionit, linja e njohur ajrore befason udhëtarët!

Written by on 03/02/2021

JetBlue ka ridizenjuar vendin e saj premium ndërsa përgatitet të nisë fluturimet transatlantike për herë të parë. Kabina e re do të ketë 24 suita private me një derë rrëshqitëse për çdo klient, jastëk të bërë me porosi dhe dizajn që ndihmon çdo klient të ndihet sa më komod. Si pjesë e rifreskimit, JetBlue do të prezantojë gjithashtu inovacionin e tij më të fundit, “Mint Studio”, për të cilin pretendon se do të ofrojë më shumë hapësirë në një përvojë premium nga çdo kompani ajrore me bazë në Shtetet e Bashkuara.


Current track

Title

Artist

Background