Style Magazine, artikull promovues per Shqiperine pas sezonit!

Written by on 24/10/2018

Redaktoret e rubrikes se Udhetimeve te portalit australian Style Magazine i kane kushtuar nje artikull Shqiperise, pas perfundimit te sezonit veror. I ndodhur ne Gadishullin Ballkanik Juglindor te Evropes, Shqiperia eshte nje nga destinacionet me te neglizhuara qe vendasit evropiane e kane mbajtur per vete, thote portali.  E bukura e udhetimit ne Shqiperi vleresohet vija bregdetare e rafinuar, e shoqeruar me lugina te gdhendura thelle ne male. Pervec kryeqytetit disa prej destinacioneve me interesante qe keshillohen te vizitohen kete periudhe ne vend nga portali jane  Durresi, Saranda, Korça, Kruja dhe Shkodra.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist